Kolorowa tapeta

Ciekawe tapety ścienne

W ostatnich latach bardzo znane okazały się fototapety ścienne. Polacy wyposażając nowe wnętrza zwykle uwzględniają tapety. A ich wybór jest ostatnio ogromny. Odszukamy tapety w licznych sklepikach stacjonarnych,

lecz także w wielkiej ilości serwisów online. Z jakiego powodu tapety ścienne stały się aż tak lubiane? Co ciekawe pozwalają naprawdę wyjątkowo upiększyć wnętrze mieszkania. Nie musisz rzecz jasna wytapetować wszystkich powierzchni ścian. Dobry będzie nawet sam rolkę wybranego nietuzinkowego wzoru, a już pomieszczenie może się prezentować zdecydowanie ładniej. Tapety ścienne będą też mocno odporne na wpływ detergentów. Zwłaszcza gdy nabędziemy tapetę sprawdzonej, solidnej produkcji. Tapety rozmaitego typu możesz uwzględnić też w kuchniach.

Fototapet ściennych mamy przeróżne rodzaje. Zazwyczaj zamawiane są tapety winylowe, niemniej mamy też fototapety fizelinowe i tekstylne. Do lubianych w Polsce producentów należą UGEPA, BN, Hohenberger i PS. Świeże kolekcje prezentowane w sklepach e-commerce to przykładowo Lucy in the sky, RAW MATTERS oraz LOFT. Możemy zamówić także tapety licencjonowane, jednak na realizację tych zleceń trzeba zazwyczaj długo oczekiwać. Takiego rodzaju modele są też o wiele cenniejsze aniżeli modele typowe. Od dawna wiadome jest, że otaczające nas barwy wywierają wpływ na ludzkie morale i uczucia. Z tego powodu warto pomęczyć się by dobrze zaprojektować wnętrze, gdzie przeżyjemy swoje życie. Zachęcamy Państwa do zabawy w kolory i uwzględnianie jednocześnie modnych fototapet .

A na koniec film ukazujący jak krok po kroku tapetować ścianę.

3 thoughts on “Ciekawe tapety ścienne

  1. Myślę, że gdybym lepiej pooglądał filmiki przed tapetowaniem swoich ścian, to poszłoby mi to dużo sprawniej :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *